piątek, 19 września 2008

Pierwsze urodziny

Ha… Nieźle… W natłoku zdarzeń i na wskutek przygnębiającej nieco jesiennej aury przegapiłem pierwsze urodzinki bloga Architektura i Budownictwo. Pamiętali jednak o tym wierni Internauci, za co im bardzo dziękuję! Wszystko zaczęło się więc 16 września 2007 roku od artykułu o wybitnym artyście – bloga rozpoczął Friedensreich Hundertwasser, właściwie Friedrich Stowasser.

W ciągu pierwszego roku pojawiło się niemal dziewięćdziesiąt postów poświęconych różnym zagadnienieniom budowlanym i architektonicznym. Co ciekawe, wiele postów po dziś dzień może kogoś zainteresować i komuś się przydać – zapraszam do wertowania architektoniczno-budowlanego archiwum. Znajdą się tam Marek Budzyński, Barkow Leibinger, Daniel Libeskind, czy Art Deco w kilku odsłonach. Rosnące statystki bloga (Google Analytics) przekonują mnie, że w ciągu kolejnego roku powinno się pojawić ponad sto postów! I zapewniam, ze tak będzie….

Zachęcam do kontaktu – mój mail to freexxarchitect@gmail.com. Jeśli chcesz przesłać jakieś ciekawe informacje, to śmiało! Twoja informacja – o ile tylko będzie zbieżna z tematyką bloga Architektura i Budownictwa - dotrze miesięcznie do tysięcy unikalnych użytkowników tutaj goszczących.

Z gorącymi pozdrowieniami dla Internautów!

FreeXXarchitect!

2 komentarze:

m:m pisze...

Wszystkiego najlepszego i zamiast stu lat - przynajmniej stu postów w kolejnym roku!

m:m

FreeArch pisze...

Dziekuję, dziekuję :D