poniedziałek, 18 stycznia 2016

Ocieplenie mieszkań od wewnątrz

Płyty izolacyjne Multipor zabezpieczają budynki przed ucieczką ciepła przez ściany. Ta innowacyjna termomodernizacja jest stosowana od wewnątrz budynku.

Płyty Multipor wykonane są z lekkiej odmiany betonu komórkowego o właściwościach izolacyjnych. Multipor jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców bloków, kamienic i domów wielorodzinnych.

Ograniczenie strat ciepła w starym budynku wydaje się niemożliwe bez olbrzymich nakładów finansowych poniesionych na izolację zewnętrzną na elewacji budynku. Tymczasem ocieplić ściany można w dowolnym miejscu budynku używając do tego ekologicznych płyt mineralnych Multipor, umieszczanych po wewnętrznej stronie ściany.

Ocieplanie pomieszczeń od wewnątrz jest często stosowanym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy izolacja ścian od strony zewnętrznej jest niemożliwa lub niewskazana. Ocieplanie pomieszczeń od wewnątrz może poprawić komfort cieplny pomieszczeń oraz obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Co najważniejsze, ocieplenie od wewnątrz wykonujemy bez zgody wspólnoty mieszkaniowej i bez jej angażowania.

Izolacją od wewnątrz lekkimi płytami izolacyjnymi Multipor są zainteresowani właściciele mieszkań w budynkach, w których spółdzielnia czy wspólnota mieszkaniowa zwleka z izolacją całego obiektu.

Multipor jest też skutecznym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy zewnętrzna izolacja budynku zatraciła swoje właściwości na wskutek czynników atmosferycznych. Umieszczony wewnątrz pomieszczeń Multipor, często dodatkowo pokryty farbą lub tapetą nie ulega degradacji, jak ocieplenie stosowane na fasadach budynków.

Multipor wykazuje się wysoką izolacyjnością termiczną. Niepalne płyty mineralne doskonale sprawdzają się jako izolacja ścian zewnętrznych, stropów, a nawet dachów.

Dzięki zastosowaniu lekkich płyt Multipor możliwe jest szybkie ogrzewanie pomieszczeń zimą. Powierzchnia wewnętrzna ścian wykazuje się wówczas równomiernym rozkładem temperatury.

Pomieszczenia zabezpieczone izolacją Multipor nie nagrzewają się zbyt szybko. Pozwala to mieszkańcom poddaszy dostrzec letni urok lekkich płyt mineralnych. Ociepla zimą i grzeje latem – Multipor.

Brak komentarzy: