poniedziałek, 11 stycznia 2016

Zaprawy techniczne Weber w technologii Deitermann

Marka Deitermann od blisko stu lat jest wyznacznikiem najwyższej jakości wśród specjalistycznych zapraw technicznych. Nowoczesne izolacje bitumiczne, żywice, szlamy oraz kleje cały czas zaskakują innowacyjną technologią, która sprawdza się w wielu przestrzeniach branży budowlanej.

W początkach XX wieku doszło do szybkiego rozwoju nauki i postępu technicznego. Progres stał się zapleczem dla laboratorium firmy Deitermann, które zrewolucjonizowało ówczesną gospodarkę wdrożonymi do masowej produkcji, nowoczesnymi rozwiązaniami chemii budowlanej. Marka Weber obecnie z dumą nawiązuje do tego dziedzictwa, zachowując znak Deitermann na zaprawach technicznych.

Opracowywanie receptur na innowacyjne produkty doprowadziło do uszeregowania wszystkich odkryć dokonanych w laboratorium Deitermann w kompletne systemy budowlane. Niezawodna technologia firmy Deitermann stanowi obecnie trzon oferty Weber w obszarze zapraw technicznych, które przeznaczone są przede wszystkim do:

- izolacji przeciwwodnych obiektów
- napraw konstrukcji żelbetowych
- renowacji murów
- okładzin z płytek na tarasach, balkonach i w basenach
- posadzek przemysłowych.

W skład zapraw technicznych Deitermann wchodzą nowoczesne, hydroizolacyjne materiały uszczelniające - izolacje bitumiczne. Łatwość i szybkość ich nanoszenia stworzyła zupełnie nową jakość pracy z izolacyjnymi materiałami na rynku budowlanym. Masy bitumiczne do izolacji marki Weber Deitermann charakteryzuje doskonała przyczepność i wymagana od materiałów uszczelniających elastyczność.

Izolacje bitumiczne znajdują zastosowanie jako szczelne i bezspoinowe powłoki ochronne. Niezwykle istotna jest możliwość pracy z materiałami uszczelniającymi Deitermann przy nienajlepszej pogodzie, bo izolacje bitumiczne wykazują szybką odporność na deszcz podczas procesu uszczelniania. Izolacje bitumiczne okazują się idealnym materiałem uszczelniającym do nakładania mechanicznego. Dzięki temu możemy szybko i skutecznie pokrywać nimi duże powierzchnie.

Zaprawy techniczne Deitermann to również szeroka skala żywic epoksydowych, żywic poliuretanowych, szlamy i środki uszczelniające, kleje, fugi, zaprawy i warstwy szczepne.

Technologia zapraw technicznych Deitermann pod marką Weber to wysokiej jakości produkty i systemy, jak również profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu budowlanego. Specjaliści z firmy Weber oferują rozbudowany program szkoleń dla swoich kontrahentów. Od momentu wprowadzenia na polski rynek specjalistycznych zapraw technicznych Deitermann przeszkolono w tej technologii tysiące firm budowlanych.

Brak komentarzy: