niedziela, 21 grudnia 2008

Inteligencja w budynkach mieszkalnych

Współczesne budownictwo spotyka się na każdym kroku z nowymi technologiami. Tradycyjne instalacje elektryczne wychodzą z mody. Przychodzi więc czas na nowoczesne rozwiązania bezprzewodowe, takie jak instalacje oparte o rozwiązania Unica Wireless firmy Schneider Electric. Ten rozpoznawany na polskim rynku producent dynamicznie walczy o laur pierwszeństwa w kilku sektorach: rozdziału energii i automatyki przemysłowej oraz budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego.

Tak szeroki zakres działalności sprawia, że podobnie jak na świecie i u nas Schneider Electric jest postrzegany jako uznany lider na tych samych rynkach, który zapewnia całościowe rozwiązania łączące oprogramowanie, komunikację i usługi.

Unica Wireless to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem i innymi urządzeniami w naszym domu. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowych budynków, jak i dla mieszkań z już istniejącą tradycyjną instalacją elektryczną. Komunikacja urządzeń sterujących odbywa się drogą radiową, dzięki czemu nie ma potrzeby montowania specjalnej sieci instalacyjnej.

Poszukiwaczy nowoczesnych rozwiązań zainteresują również jubileuszowe, dwudzieste już Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej Intertelecom, które odbędą się w Łodzi 17-19 marca 2009 r. Targi Intertelecom od wielu lat należą one do największych i najważniejszych imprez branży IT w naszej części Europy. A tu reklama przyszłorocznej imprezy:

Brak komentarzy: