poniedziałek, 24 września 2012

Akademia Budowania Kobiet

Rusza nowa edycja spotkań pod egidą Akademii Kobiet Budujących SILKA YTONG. Tematem kobiecych rozmów będzie planowanie budowy domu. Chętne do wzięcia udziału w spotkaniach Panie mogą rejestrować swoją obecność korzystając z formularza Akademii.

Etap przygotowań do budowy domu jest istotny z punktu widzenia całej rodziny. W czasie spotkań Ekspertki podpowiedzą, na co zwracać uwagę przy przeprowadzaniu tego ważnego i zarazem upragnionego przedsięwzięcia, czyli budowy domu. Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG to miejsce, w którym kobiety mogą swobodnie, bez kompleksów i w przyjemnej atmosferze porozmawiać o budowaniu i wymienić się swoimi poglądami. Panie, które planują budowę domu, otrzymają wiedzę potrzebną do planowania i realizacji budowy, w tym wskazówki, jak rozmawiać z fachowcami.

Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG zaprasza wszystkie budujące Panie do:

Gdańska – 4 października, kawiarnia Mon Balzac,
Poznania – 10 października, restauracja Republika Róż,
Warszawy – 11 października, kawiarnia Galeria Funky,
Wrocławia – 16 października, księgarnio-kawiarnia Speakeasy,
Krakowa – 17 października, kawiarnia Cafe Szafe.

Każde spotkanie rozpoczyna się o godz. 18:00 i przewidziane jest na około 2 godziny – w pierwszej części ekspertka poprowadzi prezentację pt. „Planowanie budowy domu w praktyce” i przedstawi elementy, które warto wziąć pod uwagę na tym etapie. Poradzi także, w jaki sposób poprowadzić cały proces powstawania nowego budynku i przewidzieć czekające inwestorów wyzwania. Druga część poświęcona będzie konsultacjom ze specjalistkami, będzie także czas na dyskusję i wymianę doświadczeń.

Szczegółowe informacje na temat miejsc i idei spotkań są dostępne na stronie Akademia Kobiet Budujących SILKA YTONG. Organizatorzy zapraszają.

Brak komentarzy: