poniedziałek, 29 września 2014

Przyjaciel Multipor na filmach

Seria krótkich filmów Twój Przyjaciel Multipor to konsekwentna kontynuacja edukacyjnego projektu video, który jest realizowany przez Xella Polska na platformie YouTube.pl pod nazwą BudowanePL.

Video prezentuje izolację ścian mieszkań Multiporem z bliska i z… bardzo bliska. Multipor stosowany jest do ocieplenia od wewnątrz, więc nie zobaczymy go stojąc na ulicy. Dlatego powstała seria krótkich filmów, dostępnych na playliście Twój Przyjaciel Multipor:Dlaczego coraz częściej znajduje zastosowanie ocieplanie od wewnątrz? Bo jest to praktyczne i efektywne, gdy izolacja od strony zewnętrznej jest niemożliwa lub niewskazana.

Multipor staje się wszechobecny! To dlatego że nadaje się do zastosowania w każdym miejscu w Polsce. Nie ma też znaczenia, czy izolowane jest mieszkanie w bloku wielorodzinnym, czy w kamienicy. Multiporem można izolować mieszkania na parterze, piętrze, czy też na poddaszu.

Nagrania z procesu docieplania Multiporem pochodzą z kilku izolowanych mieszkań rozsianych po całej Polsce. Filmy prezentują więc zastosowanie płyt Multipor z punktu widzenia mieszkańców niedogrzanych mieszkań.

Nagrania udokumentowały przyczyny zastosowania ocieplenia od wewnątrz oraz łatwy sposób docieplenia ścian w mieszkaniach. Na filmach nie znajdziemy jednak specjalistycznego nazewnictwa oraz danych technicznych. Takie informacje znajdziesz na karcie produktu Multipor na ytong-silka.pl.

Nagrania w ramach cyklu Twój Przyjaciel Multipor pochodzą z najróżniejszych pór roku, bo izolację wykonuje się wewnątrz pomieszczeń. Dlatego ani zima, ani warunki atmosferyczne nie są przeciwwskazaniem do ocieplenia od wewnątrz przy zastosowaniu płyt Multipor.

Brak komentarzy: