środa, 6 maja 2015

Kiedy stosujemy mineralne płyty izolacyjne Multipor?

Ocieplanie pomieszczeń od wewnątrz najlżejszą odmianą betonu komórkowego Multipor jest zalecaną termomodernizacją w sytuacji, gdy izolacja budynku od strony zewnętrznej jest niemożliwa lub niewskazana, a właściciele mieszkań chcą poprawić komfort cieplny i obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Izolacją ścian od wewnątrz są zainteresowani właściciele mieszkań w budynkach, w których spółdzielnia czy wspólnota mieszkaniowa zwleka z termomodernizacją obiektu lub istniejąca izolacja jest niewystarczająca lub przestarzała.

Użycie energooszczędnych płyt izolacyjnych Multipor zachowuje fasadę budynku w oryginalnym kształcie. Nic więc dziwnego, że ocieplenie od wewnątrz znajduje zastosowanie w obiektach zabytkowych - kamienicach, dworach, czy też pałacach.Jednorodne płyty izolacyjne Multipor ujawniają wiele swoich zalet w przypadku zastosowania ich w obiektach użytkowanych okazjonalnie, czyli w kościołach, salach sportowych, czy salach koncertowych. Wymagają one szybkiego ogrzania, a zdecydowanie mniejsze znaczenie ma akumulacja cieplna i bezwładność termiczna ściany. Zastosowanie systemu Multipor odcina ścianę od powietrza znajdującego się wewnątrz pomieszczeń. Pozwala to szybko ogrzać całe pomieszczenie, bez ogrzewania ściany.

Czytaj więcej na: Ocieplenie od wewnątrz - Multipor

Brak komentarzy: