sobota, 7 marca 2009

Reynaers Polska nagrodzony przez Builder

Firma Reynaers Polska została uhonorowana przez magazyn Builder wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2008. Gala wręczenia nagród odbyła się 17 lutego br. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Miesięcznik Builder po raz szósty przyznał nagrody najlepszym firmom, instytucjom i osobom, które działają na rynku budowlanym. Budowlana Firma Roku, nagroda, którą została uhonorowana firma Reynaers Polska w kategorii Producent, to wyróżnienie przyznawane firmom za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku oraz menedżerom tych firm za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Laureaci nagrody wybierani są przez redakcję i Radę Programową miesięcznika. Otrzymanie nagrody Budowlana Firma Roku jest jednocześnie nominacją do statuetki Polski Herkules w roku następnym.

Budowlana Firma Roku to nie jedyne wyróżnienie przyznane Reynaers Polska w ostatnim czasie. Na początku lutego br. miesięcznik Forbes ogłosił listę Diamentów Forbesa – firm, które najdynamiczniej zwiększały swą wartość w latach 2005-2007. Wśród nich znalazła się Reynaers Polska. Nagrody przyznane firmie w poprzednich latach to m.in.: Gazele Biznesu Pulsu Biznesu przyznane w latach 2006 i 2007. Doceniane są także inwestycje powstające dzięki produktom i rozwiązaniom stworzonym przez Reynaers. Tytuł Najlepszej Polskiej Inwestycji roku 2008, przyznawany przez Construction & Investment Journal, uhonorowano kompleks Marynarska Business Park, który powstał z wykorzystaniem systemów firmy.

Brak komentarzy: