wtorek, 23 czerwca 2009

Design dla domu w internecie

Producent wysokiej jakości serii gniazdek i łączników elektrycznych – firma Schneider Electric rozpoczął pod koniec maja 2009 kampanię internetową 'Design dla domu – Wybierz produkt do wnętrza Twojego domu'.

Na stronie internetowej Designdladomu.pl zaprezentowany został szeroki asortyment produktów Schneider Electric, w taki sposób, aby konsument w łatwy i przejrzysty sposób mógł dobrać osprzęt do swojego salonu, kuchni, sypialni czy łazienki. Do wyboru ma kilkadziesiąt różnych modeli, w wielu wariantach kolorystycznych. Wszystko z uwzględnieniem potrzeb wymagających konsumentów.
Internauci zainteresowani osprzętem Unica Plus, Unica Top i System M mogą zapoznać się z krótką informacją na temat produktów oraz pobawić się w wirtualne „przymiarki”. Dzięki nim można, bez konieczności wychodzenia z domu, sprawdzić, czy do naszej sypialni z oliwkowymi ścianami i wykładziną w kolorze brązu lepiej będzie pasował włącznik światła z ramką w kolorze pistacji i kremowym klawiszem, czy z drewna w kolorze wenge i klawiszem w kolorze aluminium.

Aplikacja została podzielona na pięć kroków, tak aby w najbardziej precyzyjny sposób wizualizować to, czego oczekują klienci. Możemy wybrać pomieszczenie, w którym chcemy zobaczyć wskazany osprzęt. Możemy też dobrać kolor podłogi i ściany, a do wszystkiego dopasować dowolny produkt Schneider Electric. Na koniec, w zakładce „Gdzie kupić?” możemy znaleźć na mapie Google punkt handlowy oferujący wybraną serię osprzętu.

Strona wraz z selektorem doboru produktów została przygotowana przez Omnitan Studio.

Udało nam się połączyć prezentację bogatej oferty łączników z możliwością łatwego i przyjaznego dla użytkownika ich doboru. Układ nowej strony wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającej grupie konsumentów
- tłumaczy Kamil Erdman, Marketing Manager Schneider Electric Polska - Oszczędzamy czas konsumenta przeznaczony na jeżdżenie po sklepach i wybieranie oferty, wszystko może znaleźć na naszej stronie i pojechać do konkretnego sklepu, aby kupić wybrane produkty.

Brak komentarzy: