niedziela, 17 lipca 2016

Klej do styropianu weberbase UNI S

Na rynku pojawił się nowy, uniwersalny klej do styropianu weberbase UNI S. Produkt można stosować na obu etapach prac ociepleniowych – zarówno do mocowania płyt, jak i wykonywania warstwy szpachlowej zbrojonej siatką. Klej do styropianu weberbase UNI S charakteryzuje taka sama przyczepność do białego, jak i grafitowego styropianu.

Klej weberbase UNI S ma bardzo dobrą przyczepność do betonu (0,50 MPa) i jednakową dla styropianu (0,09 MPa), niezależnie od jego koloru. Do jego atutów należy także plastyczność, łatwość użycia i mrozoodporność (po związaniu).

Klej weberbase UNI S jest elementem systemu ociepleń weber.therm NOVA S. Może też służyć do mocowania lekkich elementów dekoracyjnych, a także profili dylatacyjnych, parapetowych, czy przyokiennych. Sprawdza się też przy wyrównywaniu niewielkich nierówności w podłożu.

Klej do styropianu weberbase UNI S jest uniwersalnym produktem o wysokiej jakości i, co ważne, w konkurencyjnej cenie. Zastosowanie go to przede wszystkim wygoda dla wykonawców, którzy podczas ocieplania budynku, zarówno przy mocowaniu płyt, jak i zatapianiu siatki, mogą używać jednego produktu, co ułatwia i przyśpiesza prace – twierdzi Krzysztof Siemak, kierownik produktu systemy fasadowe Weber.

Produkt będzie dostępny w hurtowniach współpracujących z marką Weber.

Źródło: Uniwersalny klej do styropianu weberbase UNI S

Brak komentarzy: