sobota, 5 grudnia 2015

Energomocni, czyli wykonawcy superbohaterami na budowie

Liczne i atrakcyjne nagrody oraz pakiety dodatkowych korzyści czekają na ekipy wykonawców budowlanych. Wystartowała druga edycja promocji dla najlepszych wykonawców budujących w systemie Ytong i Silka – Energomocni. Dowiedz się, jak zostać superbohaterem!

Zasady są proste – wykonawcy, którzy budują domy w technologii Ytong lub Silka otrzymują narzędzia niezbędne do pracy. Jednak od ilości wzniesionych budynków w danym sezonie oraz od ich energooszczędności zależy wartość wybieranych przez ekipy budowlane nagród oraz wszystkie dodatkowe korzyści przygotowane dla wykonawców.

Wśród kilkudziesięciu nagród oferowanym uczestnikom promocji znajdują się prawdziwe perełki, jak piła szablasta Bosch GSA 1300 PCE Professional z zestawem brzeszczotów, niwelator Sokkia C410 ze statywem i łatą, czy dalmierz laserowy Bosch GLM 80 z szyną. Współczesne budownictwo posiada coraz więcej udogodnień wspierających pracę ekip budowlanych, a ich część czeka na superbohaterów promocji Energomocni

- Wnikliwe analizowaliśmy potrzeby współpracujących z nami firm budowlanych i na tej podstawie przygotowaliśmy ciekawy zbiór przydatnych akcesoriów – opowiada Wojciech Łasut, Dyrektor Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska Sp. z o.o. – jednak to uczestnicy promocji Energomocni będą sami wybierać, czy wolą radio z własnym zasilaniem i wyjściem USB, czy też kompaktowe mieszadło, które rozmiesza praktycznie wszystko, czego można potrzebować na budowie.

Xella Polska ma bogate doświadczenie w różnorodnych akcjach edukacyjnych kierowanych zarówno dla wszystkich grup zawodowych pracujących w budownictwie, jak i dla indywidualnych inwestorów pragnących budować wymarzony dom. Jednak tegoroczna edycja Energomocni jest największym w historii firmy działaniem skierowanym dla wykonawców budujących w systemie Ytong i Silka. Bo zrównoważony rozwój branży wymusza inwestowanie zarówno w edukację pracowników budowlanych, jak też w posiadanie przez nich technologicznie zaawansowanych narzędzi, które ułatwiają i przyspieszają pracę.

Systematyczny rozwój jest niezbędny dla funkcjonowania każdej firmy. Konkurencyjność polskich ekip budowlanych na rynku europejskim nie może tylko opierać się o kryterium ceny. Posiadając wiedzę i narzędzia mogą budować lepiej i szybciej. Dlatego jako Xella chcemy ich wyposażyć w to wszystko, co powinno być standardem na placu inwestycji budowlanej. 

Elementem promocji o nazwie Energomocni jest wsparcie i edukacja na temat zalet budownictwa energooszczędnego. Z prowadzonych badań i analiz wynika, że w bardzo szybkim tempie wzrasta zainteresowanie inwestorów indywidualnych domami energooszczędnymi. Dlatego energooszczędność budynku powinna wzbudzać również zainteresowanie ekip wykonawczych.

Firmy budujące domy w technologii Ytong i Silka i zainteresowane udziałem w promocji mogą rejestrować się na stronie internetowej www.energomocni.pl.

Brak komentarzy: